• 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 10.jpg
 • 22.jpg
 • 33.jpg
 • 44.jpg
 • 55.jpg
 • 88.jpg
 • 99.jpg

catsortiv

Cover

Кто на сайте

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Besucherzahler russian wives
счетчик посещений

 ДІЯЛЬНІСТЬ РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

 

З початку обрання нового складу у 2014-2017 рр. Радою проведено значну роботу як серед аспірантів і молодих вчених інституту, так і серед наукової спільноти міста.

Обов’язками Ради завжди є, зокрема, надання всієї детальної інформації щодо проведення конкурсів, грантів, конференцій молодих вчених, курсів підвищення кваліфікації. Рада молодих вчених бере активну участь у обранні та підготовці конкурсантів до найважливіших заходів. За підтримки Ради висуваються та готуються молоді вчені для участі у різних конкурсах. Щорічно молодь інституту бере участь у конкурсах на здобуття премій президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень», на здобуття премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України в номінації «За наукові досягнення», а також на здобуття Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Рада молодих вчених в інституті також створює умови для прояву наукового потенціалу молоді. Так, для обміну досвідом та налагодження стосунків між установами країни 28-30 жовтня 2014 р. Радою молодих вчених на базі Селекційно-генетичного інституту проведено Всеукраїнську конференцію молодих вчених «Інновації в сучасній селекції та генетиці сільськогосподарських культур». У заході взяла активну участь молодь з Херсону, Запоріжжя, Дніпропетровську, Києва, Харкова.

Радою організовано і 7 серпня 2017 р. успішно проведено інтернет-конференцію молодих учених, присвячену 130-річчю з дня народження      М.І. Вавилова «Генетика та селекція сільськогосподарських рослин – від молекули до сорту». У конференції взяли участь молоді науковці установ Національної академії наук України, Національної академії аграрних наук України, Міністерства освіти і науки України та інших відомств.

Завдяки своєчасній інформативності з боку Ради аспіранти і молоді вчені інституту брали участь у роботі конференцій та симпозіумів різного рівня, зокрема:

- Науково-практичній конференції молодих учених «Інноваційні напрями розвитку галузі  рослинництва», 7-8 липня 2016 р. в Інституті рослинництва ім. В. Я. Юр´єва НААН,  м. Харків;

- Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», 14 липня 2016 р. на базі Інституту сільського господарства Полісся НААН;

У міжнародних науково-практичних конференціях та з’їздах:

- Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні напрями селекційного удосконалення пшениці», присвяченій 100-річчю селекції пшениці в Селекційно-генетичному інституті – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення, 1-3 червня 2016 р., м. Одеса;

- Міжнародній науковій конференції «2016: зернобобові культури та соя для сталого розвитку аграрного виробництва України», присвяченій 80-річчю з дня народження академіка НААН Анатолія Олександровича Бабича, 11-12 серпня 2016 р. в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН, м. Вінниця;

- XI Міжнародній науковій конференції «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвяченій 150-річчю від дня народження лауреата Нобелівської премії Томаса Ханта Моргана та 115-річчю від дня народження академіка АН УРСР М.М. Гришка, а також асоційованій з конференцією VI з’їзді Всеукраїнської асоціації біологів рослин, 12–16 вересня 2016 р. у         м. Одеса на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова;

- Міжнародній  науково-практичній  конференції  «Стан  і  перспективи  розробки  та впровадження  ресурсоощадних,  енергозберігаючих  технологій  вирощування сільськогосподарських  культур»,  22-23 листопада 2016 р. у Державному аграрно-економічному університеті, м. Дніпро.

- Міжнародній науково-практичній конференції «Генетичне та сортове різноманіття рослин для покращення якості життя людей», присвяченої 25-річчю Національного генетичного банку рослин України, 4-6 липня 2016 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування та Науково-інноваційного полігону НААН.

А також в конференціях далекого зарубіжжя:

-          2nd Annual International Conference on Biology, 20-23 June 2016, Athens, Greece (двое аспірантів опублікували тези); 

-          20th Eucarpia General Congress «Plan Breeding t the art of Bringing science to life», який відбувся 29 серпня – 01 вересня 2016 р., Цюріх, Швейцарія (аспірантка інституту мала стендову доповідь).

За участь у конференціях і публікуванні результатів досліджень, найактивніша молодь нагороджується Почесними грамотами інституту.

Рада молодих вчених активно співпрацює та налагоджує стосунки з молодими вченими інших інститутів.

Молоді вчені інституту під егідою Одеської обласної Ради молодих вчених беруть активну участь в обговоренні та вирішенні проблем наукової молоді України, визначають перспективи їх розв’язання (у 2014 р. - на базі ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України).

За ініціативи Ради молодих вчених щорічно до свят (Всеукраїнського фестивалю науки, Дня ДНК, Дня молоді) проводяться семінари та лекції за темами світових досягнень у галузі біологічних і сільськогосподарських наук, організовуються зустрічі з відомими вченими та запрошуються досвідчені фахівці. До щорічного Фестивалю науки молодими вченими провадяться лекційні заняття, екскурсії дослідними полями для студентів профільних вищих навчальних закладів.

Активною є участь молодих вчених у громадському житті інституту: 

 • організація і проведення суботників, святкових заходів щодо Дня перемоги, інших пам’ятних дат;
 • співпраця з профспілковим комітетом інституту про надання допомоги співробітниками інституту.
 • підготовка та демонстрація експозицій СГІ на агропромисловій у щорічній виставці «ОдесаАгро»; 
 • участь  у Всеукраїнських та регіональних Днях поля, а також на обласних та виїзних практичних семінарах для насіннєвих компаній, що відбуваються у Селекційно-генетичному інституті.

Рада брала активну участь в заході нового формату Odesa Smart Forum (2015 р.) спільно з молодими науковцями наукових установ та ВУЗів             м. Одеси. На цій базі відбувся Science Slam, де кожен молодий науковець міг презентувати в клубній, необтяжливій атмосфері свої власні дослідження. Таким чином молоді надається можливість проявити себе, створити зв’язки та знайти спільні інтереси у широкому колі молодих науковців.

У зв’язку з підвищенням вимог до сучасного науковця та низьким рівнем знання іноземних мов Радою з підтримки адміністрації інституту заплановано організувати курси з вивченням англійської мови та підготувати клопотання про організацію стажування молодих науковців за кордоном.

Новини

Украинский Новостной Портал -- коротко о главном

Новости

materiali

rekomendacii

ribalka