logo

ogoloshennia

Кто на сайте

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Besucherzahler russian wives
счетчик посещений

ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЙ, СИМПОЗІУМІВ, З’ЇЗДІВ, СЕМІНАРІВ ТА ІНШИХ ЗАХОДІВ

  

Інформація щодо Міжнародної наукової конференції

«Біотехнологія – інноваційний шлях розвитку селекції рослин»,

м. Одеса, СГІ-НЦНС, 08-10.10.2018 р.

8-10 жовтня 2018 року в Селекційно-генетичному інституті – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення відбулася Міжнародна наукова конференція «Біотехнологія – інноваційний шлях розвитку селекції рослин» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук України, Одеського обласного відділення Українського товариства генетиків і селекціонерів ім. М. І. Вавилова та Одеського відділення Українського біохімічного товариства.

У конференції взяли участь понад 70 учасників, серед яких науковці Азербайджану, Білорусі, Молдови, Казахстану, Китаю, Німеччини, України, Франції. Широкий географічний діапазон учасників підтвердив міжнародний статус конференції.

Із пленарними доповідями виступили: Стельмах А. Ф., академік НААН, д.б.н. (Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення, Одеса, Україна) «Нові виклики сучасної генетики рослин»; Файт В. І., член-кор., д.б.н. (Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення, Одеса, Україна) «Ідентифікація і ефекти генів фізіологічних ознак адаптивності пшениці»; Сатарова Т. М., д.б.н., проф. ДУ Інститут зернових культур НААН (Дніпро, Україна) «Використання SNP-аналізу в селекції кукурудзи»; Ротарь Є. О., д.б.н., Інститут рослинництва «Порумбень», (Республіка Молдова) «Систематизація оціночних принципів фізіологічної діагностики посухостійкості у кукурудзи»; Чеботар С. В., член-кор. НААН, д.б.н., Одеський національний університет імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна) «Поліморфізм за 1RS в лініях пшениці, що мають житні транслокації і заміщення з різних джерел, та визначення рекомбінантних за 1RS/1BS ліній пшениці»; Рудницька М. В., аспірант, Інститут ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України (Київ, Україна) «Функціонування системи активного транспорту Са2+ вакуолярної мембрани за умов засолення та дії біоактивних препаратів».

На засіданнях секцій «Технології культури in vitro в рослинництві», «Геноміка, молекулярна генетика, біоінформатика, MAS-технології», «Фізіологія і біохімія сільськогосподарських рослин», «Створення та оцінка вихідного селекційного матеріалу з використанням молекулярно-генетичних та фізіолого-біохімічних методів» було зроблено 13 доповідей, присвячених результатам використання біотехнологічних методів у селекції рослин.

В усних доповідях та збірнику тез висвітлено стан та перспективи досліджень з біотехнології сільськогосподарських рослин та її роль у вирішенні проблем селекції, наведено результати з геноміки, молекулярної генетики, біоінформатики, фізіології та біохімії, представлено сучасні тенденції та методи селекції сільськогосподарських рослин.

За підсумками визначено необхідність щорічного проведення таких тематичних конференцій в установах України, де провадяться дослідження з біотехнології сільськогосподарських рослин.

Культурною програмою конференції були екскурсія до ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В.Я. Таїрова з дегустацією вин, відвідання музею Утьосова та вистави у Одеському театрі опери та балету.

Украинский Новостной Портал -- коротко о главном

Новости

tezi dopovidey

Tezisi

recomindacii2

ribalka