Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

Перший в 2020 году День поля в Україні


 

26 травня 2020 року в Селекційно-генетичному інституті – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення відбувся Всеукраїнський День поля, перший у цьому році в країні.

     
У заході взяли участь більш 100 представників приватного та державного агробізнесу країни з Вінницької, Дніпропетровської, Запоріжської, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської областей, наукових установ Національної академії аграрних наук, ВНЗ аграрного профілю.
     
Учасників Дня поля привітав директор інституту, член-кореспондент НААН Соколов В.М., він підкреслив провідну роль науковців Селекційно-генетичного інституту в реалізації програми «Зерно України», акцентував увагу на те, що сорти зернових культур, створені в інституті,  займають основну частку в посівах культури в країні, розповсюджуються за кордоном. Високі адаптивні властивості та якісні показники сортів СГІ забезпечують їх поширення в різних регіонах, пояснюють зацікавленість виробничників у співпраці з вченими інституту у впровадженні селекційних інновацій. Вкрай посушливий 2020 рік дозволив продемонструвати посухостійкість сортів важливіших сільськогосподарських культур селекції інституту.

 

    
Учасникам Всеукраїнського дня поля було представлено селекційні досліди, демонстраційні полігони сортів зернових колосових культур, створених в Селекційно-генетичному інституті. Показ селекційних досягнень супроводжувався поясненнями та відповідями на запитання, що надавали провідні фахівці установи.